Obchodní podmínky

Předmět činnosti

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz hotových jídel a potravinářského zboží do obydlených částí měst a blízkého okolí.

Otevírací doba a rozvoz

Provozovna Pizza Agnese, provozovna B. Smetany 1a, České Budějovice přijímá telefonické a on-line objednávky pouze v otevírací době. Pizza Agnese si vyhrazuje právo stanovit individuální výši minimální objednávky a právo nerozvážet do některých oblastí.

Platební podmínky

Za produkty a služby je možno platit v hotovosti, platební kartou, gastrostravenkami (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner). Pizza Agnese si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Rozvozci (doručovatelé produktů) z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1000,- Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně obalů. Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH

Produkty

Nabízené produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje se rozváží pouze s pizzou nebo hlavním jídlem. 
Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším osmnácti let.

Akce, speciální nabídky, slevy

Pizza Agnese si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady, zejména při objednání prostřednictvím smluvních partnerů.

Doručení objednávek

Cílem je doručení objednaných produktů a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 90 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže Pizza Agnese nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu. Hmotnosti veškerých jídel jsou uváděny v syrovém stavu.

Reklamace

Pizza Agnese doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna zboží. Nové zboží bude dodáno v co nejkratším termínu. Zboží lze reklamovat pouze v den, kdy bylo zakoupeno. Na reklamované objednávky z předchozích dní nelze brát zřetel. Firemní email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. neslouží pro podávání reklamací. Na tento e-mail můžete posílat vaše názory, nápady, nabídky spolupráce nebo žádosti o zaměstnání.

Ochrana osobních údajů

Potvrzením a odesláním objednávky nebo sdělením při telefonické objednávce dáváte souhlas k dalšímu využití Vámi uvedených osobních údajů za účelem zásilkového prodeje v rámci společnosti OSKY s.r.o. a jednotlivým provozovatelům v rámci obchodní značky Pizza Agnese (viz.kontakt). V zájmu zkvalitňování služeb může být Váš hovor zvukově zaznamenán.

EET

Vážení zákazníci tato povinnost evidence tržeb se zatím nevztahuje na prodej pizzy a nápojů s sebou, proto tyto účtenky nemají specifický kód a nenajdete je u správce daně on-line.

Nápojový lístek

OSKY s.r.o.

Radniční 133/1,
370 01 České Budějovice

provozovna Pražská Tř. 1815/1, České Budějovice , Mariánská Kasárna

IČO: 14114135